Izvēlies kategoriju
Your Cart

Apmaksas iespējas

Jūsu ērtībai interneta veikals VNS.LV dotajā brīdī piedāvā divus pirkuma apmaksas veidus: pārskaitījums uz bankas kontu un apmaksa skaidrā naudā saņemot preci (iespējama tikai piegādēm Rīgas pilsētas robežās).

Pircējs var izmantot dažādus maksājumu servisus, kas nodrošina maksājumus ar karti uz uzņēmuma bankas kontu, piemēram, transferwise.com vai xoom.com.

Ja esat izvēlējušies pirkumu apmaksāt ar bankas pārskaitījumu, tad Jums tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins, kas jāapmaksā 7 dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas, ja tas netiek izdarīts, pēc 7 dienām, pasūtījums tiek anulēts. Kad apmaksa par pirkumu ir saņemta mūsu bankas kontā, tas tiek nosūtīts uz jūsu norādīto piegādes adresi kopā ar pavadzīmi un rēķina oriģinālu – pirkumu apliecinošus dokumentiem (saglabājiet tos!).

Ja skaidrā naudā preci saņemot, tad kopā ar preci saņemsiet gan pavadzīmi, gan kvīti / čeku.


Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.