Izvēlies kategoriju
Your Cart

Videonovērošanas kameras

Videonovērošanas kameras ir ierīces, kas ļauj uzraudzīt un ierakstīt notikumus noteiktās vietās. Mūsu veikalā jūs atradīsiet plašu videonovērošanas kameru klāstu, kur noteikti atradīsiet ko atbilstošu Jūsu vajadzībām un budžetam. Piedāvājam dažāda veida kameras, piemēram:

  • HD Kameras (AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS) - šīs kameras nodrošina augstas kvalitātes attēlu ar augstu izšķirtspēju un krāsu precizitāti. Tās ir savietojamas ar dažādiem videoieraksta ierīču standartiem un var darboties ar koaksiālo kabeli vai CAT5 kabeli ar balun pārveidotājiem.
  • Analogās kameras (CVBS) - šīs kameras ir vienkāršas, samērā novecojis videonovērošanas standarts. Tās var darboties ar koaksiālo kabeli vai UTP kabeli ar balun pārveidotājiem.
  • IP tīkla kameras - šīs kameras ir modernas un funkcionālas ierīces, kas nodrošina augstas kvalitātes attēlu ar augstu izšķirtspēju un daudzveidīgām funkcijām. Tās ir savietojamas ar datoru tīkliem un pamatā izmantojamas ar Ethernet (koaksiālo kabeli) kabeli.
  • IP tīkla kameras (WiFi) - šīs ir tās pašas IP tīkla kameras, taču ar to atšķirību, ka tās var darboties bez Ethernet kabeļa, izmantojot WiFi savienojumu. Tās ir piemērotas vietām, kur nav iespējams novilkt kabeli vai kur ir nepieciešama lielāka mobilitāte.
  • PTZ kameras - šīs kameras ir speciālas ierīces, kas ļauj mainīt attēla leņķi, tuvināt un tālināt objektus. Tās ir piemērotas lielam teritoriju vai objektu uzraudzībai. Tās var darboties ar koaksiālo kabeli vai CAT5 kabeli ar balun pārveidotājiem.
  • IP PTZ kameras - šīs kameras ir līdzīgas PTZ kamerām, bet ar to atšķirību, ka tās ir savietojamas ar IP datoru tīkliem un var darboties ar Ethernet kabeli vai  ar bezvadu savienojumu.
  • 4G IP tīkla kameras (ar sim karti) - šīs kameras ir īpašas ierīces, kas ļauj nodot video signālu caur 4G mobilo tīklu. Tās ir piemērotas vietām, kur nav pieejams interneta pieslēgums vai kur ir nepieciešama lieliska drošība.

Mūsu sortimentā ir dažādi videonovērošanas kameru modeļi, kas ir gan izturīgi, gan droši un arī viegli uzstādāmi. Savukārt sarežģītākiem risinājumiem piedāvājam gan iekārtu uzstādīšanu, gan sakonfigurēšanu klientu vajadzībām.
Piedāvājam arī dažādus aksesuārus un papildus ierīces jūsu videonovērošanas sistēmas pilnveidošanai. Ja jums rodas jautājumi vai nepieciešama palīdzība, mūsu speciālisti ir gatavi jums sniegt konsultāciju un atbalstu.


Ražotājs: Dahua Modelis: IPC-HFW2431DG-4G-SP-EAU-B


..
502.15€
Bez PVN:415.00€
Parādīt 1 līdz 1 no 1 (lapuses: 1)
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.