Izvēlies kategoriju
Your Cart

Kameras automašīnām / tehnikai

Atpakaļskata kameras ir lielisks palīgs vadītājam gan traktortehnikas gan autobusa uc., lai pārredzētu vietas, kas no tehnikas vadītāja vietas ir grūti pārredzamas un atvieglotu manevrēšanu. Atbilstoši paredzētajiem darba apstākļiem attiecīgās kameras ir piemērotas lietošanai: mikroautobusiem, kravas auto, pašizgāzējiem, autobusiem, traktoriem, kombainiem uc.
Smagajai tehnikai paredzētās kameras ir īpaši izturīgas - speciāli piemērotas, lai izturētu tehnikas radītās vibrācijas un uz tehnikas esošos laikapstākļus.

Piedāvājam sakomplektētas sistēmas, kas sevī ietver monitoru, kameru un pārējos nepieciešamos piederumus, lai sistēma būtu uzreiz gatava lietošanai. Atkarībā no monitora modeļa, sistēmām var pievienot no 1 līdz 4 kamerām. Par jebkuriem papildus jautājumiem sazinieties ar mums, labprāt atbildēsim: info@vns.lv vai pa tel. 28885075

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.