Izvēlies kategoriju
Your Cart

Garantija un serviss

Visām interneta veikalā www.vns.lv pirktajām precēm tiek nodrošināta garantija (12 - 32 mēneši atkarībā no ražotāja). Lai izmantotu garantijas apkalpošanu, nepieciešams saglabāt preces pirkumu apliecinošu dokumentu (pavadzīmi, čeku, kvīti).
Lūgums ņemt vērā, ka garantijas nosacījumi nav attiecināmi uz preces papildus piederumiem (piemēram, preces aksesuāriem), barošanas elementiem (piemēram, baterijas, akumulatori), piederumiem kuriem ir ierobežots resurss (piemēram, drošinātāji, austiņas, mikrofoni).

Atgriežot preci uz garantijas remontu, tā jāatgriež pilnā komplektācijā, piemēram, ieskaitot barošanas bloku utml.


Serviss.

Piedāvājam iespēju veikt maksas remontu iekārtām arī pēc garantijas laika beigām.

Kā arī ir pieejams attālinātais serviss, kas būs piemērots situācijai, ja nedzīvo Rīgā. Šajā gadījumā iepriekš sazinies ar mums piezvanot, vai padodot ziņu epastā, vai caur kontaktu formu, lai novienotos par remonta iespējām un izmaksām.
Remontējamo lietu visērtāk būs nosūtīt mums ar pakomātiem un tieši tāpat saņemsi to atpakaļ, kad tā būs salabota un pārbaudīta.

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.