Izvēlies kategoriju
Your Cart

Info • sadaļa

15 Jan Ko nozīmē apzīmējums
Raitis 0 985
IP (International Protection) ir starptautiski pieņemts apzīmējums, kas raksturo konkrētā izstrādājuma drošības pakāpi, kas pasargā no svešķermeņu iekļūšanas apvalkā - putekļiem, mitrumu un citiem.cipars norāda aizsardzību pret cietu ķermeņu un putekļu iekļūšanu apvalkā.cipars pret ūdens iekļūšanu apvalkā.Pirmais cipars var būt robežās no 0 līdz..
09 Jan Video signāla standarts - AHD, HD-TVI, HD-CVI
Raitis 0 2079
AHD, HD-CVI, HD-TVI un CVBS ir video signāla pārraides standarti, jeb tehnoloģijas standarti, kas tiek izmantoti videonovērošanas kameru video signāla pārraidei. Šodien plaši tiek izmantotas hibrīdveida kameras, kas nodrošinā savienojamību ar visiem šiem standartiem.CVBS videonovērošanā? CVBS signāla pārraidei videonovērošanā izmanto RG59, CAT5 un..
09 Jan Videonovērošanas kameru nakts redzamība
19 Dec Kameras minimālais apgaismojums
Help 0 2726
Kas ir videonovērošanas kameras tehniskajos aprakstos minēteis "minimālais apgaismojums"?Šis ir svarīgs kameras tehniskais parametrs pēc, kura iespējams novērtēt, cik labi vai ne tik labi kamera attēlos video pie vāja ārējā apgaismojuma.Lielākais vairums kameru spēj rādīt labu attēlu gaišā dienas laikā, taču krēslā un naktī svarīga nozīme ir šim pa..
18 Dec Attēla uztveršanas sensors
Help 0 1012
Attēla sensors ir videonovērošanas kameras centrālā sastāvdaļa -  drošības kameras “acs”, kas uztver caur objektīvu krītošo gaismas staru un pārvērš to par elektronisku signālu.Sensora tehniskās īpašības ir tās, kas nosaka gan kameras dotā attēla izšķirtspēju, gan jūtību uz gaismu - jo vairāk pikseļu, jo detalizētāks attēls, jo lielāka jūtība uz ga..
17 Dec Redzamības leņķis
Help 0 2878
Viena no būtiskākajām videonovērošanas kameras tehniskajām īpašībām, kam jāpievērš uzmanība izvēloties piemērotu kameru jūsu vajadzībām, ir tās redzamības leņķis (Field of View (FOV) tulkojumā no angļu valodas)! Redzamības leņķi nosaka vairāki videonovērošanas kameras tehniskie parametri kopā - attēla uztveršanas matrica un objektīva fokusa attālum..
14 Dec Videonovērošanas izšķirtspēju CIF / D1 / 960H / 720p / 1080p atšķīrība un salīdzināšana ar dažādiem standartiem.
Help 0 3118
Viens no būtiskākajiem, ja ne svarīgakajiem, punktiem veicot video ierakstus videonovērošanā ir IZŠĶIRTSPĒJA. Izšķirtspēju vispārīgi varam saukt par ieraksta kvalitāti. Tā ir atkarīga gan no kameras, gan no rakstītāja. No video ieraksta izšķirtspējas ir atkarīgs tas, cik ierakstītais video attēls ir dzidrs. Tā ir viena no būtiskākajām videonovē..
15 Nov Kas ir WDR - funkcija, kas nodrošina augstas kvalitātes attēlus nevienmērīgos apgaismojuma apstākļos.
Raitis 0 1072
WDR (Wide Dynamic Range tulk. no angļu val.) - funkcija, kas nodrošina augstas kvalitātes attēlus nevienmērīgos apgaismojuma apstākļos.WDR piedāvā labāku funkcionalitāti salīdzinot ar BLC (back light compensation - fona gaismas kompensēšana tulk no angļu valodas). WDR izmanto attēla ekspozīcijas analīzi. Tas nozīmē, ka tumšie objekti attēlā tiek iz..
15 Nov Kas ir AWB funkcija - automātiska baltās krāsas balansēšana
Raitis 0 1020
White balance ir funkcija, ko bieži lieto videokamerās un digitālajās kamerās. Cilvēka acs var identificēt vienādu krāsu dažādos objektos dažādos apgaismojuma apstākļos; tomēr videokamera vai digitālā kamera nevar to pašu. Tās uztver krāsu atkarībā no ienākošā gaismas tonalitātes. White balance funkciju var izmantot, lai uzlabotu krāsu attēlojumu i..
02 Aug MMS parametru uzstādīšana LTL Acorn 5310MG un 6310MG kamerām
Raitis 0 1820
Minēto kameru esam testējuši ar Okarti, Zelta zivtiņu un LMT pieslēgumu. Ar šīm SIM kartēm kameru iespējams izmantot MMS režīmā kā arī jaunākie modeļi 5310 un 6310 atbalsta arī SMTP iespējas.Soli pa solim kā konfigurēt kameras MMS uzstādījumus variet izlasīt šeit, ja automātiskie uzstādījumi nedarbojas tad ievadiet tos manuāli kā tas parādīts zem..
02 Aug Kadru skaits sekundē - kāda atšķirība video ierakstam ar dažādiem kadru skaitiem sekundē (fps - frame per second)
Raitis 0 1828
Zemāk redzamajā video ir redzama atšķirība video ierakstam ar dažādiem kadru skaita režīmiem.   25k/s (fps - frames per second no angļu val.) - ir maksimālais kadru ātrums PAL sistēmas kamerām. Šādā video ierakstā kadri nomainas tik ātri, ka cilvēka acs nespēj tam izsekot un video rādas plūstošs. Arī 12k/s video ierakstam ra..
15 Sep Kā sagatavot darbam meža (medību) kameru „LTL Acorn 5210MG” ar mms.
Raitis 4 14638
Nepieciešamais, lai izmantotu visas kameras piedāvātās iespējas: Pati kamera „LTL Acorn 5210M” 8 x AA tipa baterijas vai akumulatori (4 kamerai, 4 SIM kartes modulim) 8GB – 16GB SD atmiņas karte GSM SIM karte (Šajā pamācībā izmantosim Okarti, ko piedāvā LMT) Var izmantot jebkura cita GSM operatora SIM ..
Parādīt 1 līdz 12 no 14 (lapuses: 2)
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.