Izvēlies kategoriju
Your Cart

Info • sadaļa

15 Nov Kas ir WDR - funkcija, kas nodrošina augstas kvalitātes attēlus nevienmērīgos apgaismojuma apstākļos.
Raitis 0 23
WDR (Wide Dynamic Range tulk. no angļu val.) - funkcija, kas nodrošina augstas kvalitātes attēlus nevienmērīgos apgaismojuma apstākļos.WDR piedāvā labāku funkcionalitāti salīdzinot ar BLC (back light compensation - fona gaismas kompensēšana tulk no angļu valodas). WDR izmanto attēla ekspozīcijas analīzi. Tas nozīmē, ka tumšie objekti attēlā tiek iz..
15 Nov Kas ir AWB funkcija - automātiska baltās krāsas balansēšana
Raitis 0 11
White balance ir funkcija, ko bieži lieto videokamerās un digitālajās kamerās. Cilvēka acs var identificēt vienādu krāsu dažādos objektos dažādos apgaismojuma apstākļos; tomēr videokamera vai digitālā kamera nevar to pašu. Tās uztver krāsu atkarībā no ienākošā gaismas tonalitātes. White balance funkciju var izmantot, lai uzlabotu krāsu attēlojumu i..
02 Aug MMS parametru uzstādīšana LTL Acorn 5310MG un 6310MG kamerām
Raitis 0 812
Minēto kameru esam testējuši ar Okarti, Zelta zivtiņu un LMT pieslēgumu. Ar šīm SIM kartēm kameru iespējams izmantot MMS režīmā kā arī jaunākie modeļi 5310 un 6310 atbalsta arī SMTP iespējas.Soli pa solim kā konfigurēt kameras MMS uzstādījumus variet izlasīt šeit, ja automātiskie uzstādījumi nedarbojas tad ievadiet tos manuāli kā tas parādīts zem..
02 Aug Kadru skaits sekundē - kāda atšķirība video ierakstam ar dažādiem kadru skaitiem sekundē (fps - frame per second)
Raitis 0 571
Zemāk redzamajā video ir redzama atšķirība video ierakstam ar dažādiem kadru skaita režīmiem.   25k/s (fps - frames per second no angļu val.) - ir maksimālais kadru ātrums PAL sistēmas kamerām. Šādā video ierakstā kadri nomainas tik ātri, ka cilvēka acs nespēj tam izsekot un video rādas plūstošs. Arī 12k/s video ierakstam ra..
15 Sep Kā sagatavot darbam meža (medību) kameru „LTL Acorn 5210MG” ar mms.
Raitis 4 13908
Nepieciešamais, lai izmantotu visas kameras piedāvātās iespējas: Pati kamera „LTL Acorn 5210M” 8 x AA tipa baterijas vai akumulatori (4 kamerai, 4 SIM kartes modulim) 8GB – 16GB SD atmiņas karte GSM SIM karte (Šajā pamācībā izmantosim Okarti, ko piedāvā LMT) Var izmantot jebkura cita GSM operatora SIM ..
11 Jun SMS vadība LTL-Acorn kamerām
Raitis 2 7951
Svarīga informācija, kas jāņem vērā veicot kameras vadību izmantojot SMS:Visas SMS komandas sākas ar simboliem LTL (ltl) [un beidzas ar simboliem AA (aa)]*Visas komandas sastāv no divām daļām - komandas numura un mainīgā uzstādījumu lieluma.Komandas numurs beidzas ar "*", mainīgais uzstādījums beidzas ar "#".Vienā reizē iespējams norādīt vairākas k..
08 May LTL-Acorn 5310MG un 6310MG SMTP parametru konfigurācija (gmail.com)
Raitis 1 5844
SMTP darbība ir pārbaudīta un darbojas ar jaunākajiem modeļiem 6310MG (w) un 5310MG (w). Taču ņemiet vērā, ka šis serviss nedarbojas ar visiem SMTP serveriem. Pēc vns.lv testiem šobrīd garantēti varam apgalvot, ka kameras ir saderīgas un strādā ar gmail.com epasta serveri.Gmail SMTP servera pieslēgšanās parametri:servera adrese: smtp.gmail.c..
Parādīt 1 līdz 7 no 7 (lapuses: 1)
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.