Izvēlies kategoriju
Your Cart

Par VNS.lv

Jau vairāk kā 10 gadus VNS.lv specializējas videonovērošanas sistēmu, tai piederošās aparatūras un piederumu tirdzniecībā un uzstādīšanā.
Jūs esat pareizajā vietā, ja vēlaties iegādāties videonovērošanas aparatūru!


Piedāvājam racionālus videonovērošanas risinājumus gan privātpersonām, gan uzņēmējiem dažādiem mērķiem un dažādām situācijām, vai tas būtu autoserviss, privātmāja, klīnika, veikals, ražotne, ezers vai pagrabs meža vidū. Visam ir iespējami risinājumi savai videonovērošanai. Ja zinat, ko vēlaties, tad interneta katalogā variet iegādāties sev nepieciešamo - esam sagatavojuši arī speciālus "gatavos videonovērošanas komplektus", ko variet iegādāties un uzstādīt pašu spēkiem. Ja tomēr ir kādas šaubas par to, kas īsti nepieciešams vai ir sajūta, ka Jūsu situācija ir specifiskāka nekā standarta risinājums, tad, droši, sazinaties ar mums! Uzklausīsim un piedāvāsim piemērotāko risinājumu videonovērošanas iekārtas izvēlē atbilstoši Jūsu vajadzībām un situācijai.

Piedāvājam:

  • Konsultācijas videonovērošanas sistēmas izvēlē (tehnoloģiskās iespējas un atšķirības).
    Izbraucam arī pie klienta, ja nepieciešams gan Rīgā gan Latvijā (atkarībā no vietas var tikt piemērota maksa par izbraukumu).
  • Videonovērošanas risinājuma izstrāde un tāmēšana - vadoties pēc Jūsu situācijas vajadzībām un iespējām sagatavojam risinājumu un tāmi.
  • Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana.
  • Videonovērošanas sistēmu apkalpošanu un uzturēšanu.

Ja esam uzstādījuši pie mums iegādāto aparatūru, tad komplektā ar uzstādīšanu saņemsiet arī apmācību par sistēmas lietošanu. Vairāk kā 10 gadu darbības laikā ir uzkrāta vērtīga pieredze un izveidota ilgtermiņa sadarbība ar lielāko daļu klientu, kas izvēlējušies VNS.lv, lai uzstādītu sev videonovērošanas sistēmu. Mūsu klientu vidū ir gan valsts un pašvaldību iestādes gan lielāki un mazāki uzņēmumi un privātpersonas. Pazīstamākie no tiem:


Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.