Video novērošanas sistēmas • videonovērošana mājai un biznesam

 

 

 HD CVI pret HD SVI

Video pārraides attālums izmantojot kabeļus:
Abi - gan HDCVI gan HDSDI spēj nodrošināt HD video signālu ar izšķirtspēju 720p/1020p, taču HDCVI standartam ir izcila priekšrocība - video pārraides attālums. Ar HD izšķirtspējai piemērotu kabeli HD-SDI stamdartā video iespējams pārraidīt līdz 100 metriem, bet HDCVI standarts dod iespēju to pārraidīt līdz pat 500m bez būtiskiesm attēla kvalitātes zudumiem, izmantojot 75-3 kabeli!

Aizsardzība pret traucējumiem:
Traucējumu aizsardzības spējas HD-SDI standartam ir relatīvi vājas, ja kabeļi iet cauri augstfrekvences starojuma videi (piemēram, elektrolīnijas), kas var radīt augstāku bitu kļudu skaitu līdz ar to traucējumus, kas redzami attēlā, kamēr HDCVI  izmanto zemas frekvences modulācijas tehnoloģiju, kas to padara drošu pret augstfrekvences starojuma vidi. Līdz ar to stabilu pret traucējumiem.

HDCVI pret IP

Uzticamība
HDCVI (arī HD-DVI) standarts izmanto P2P pārraidi (tiešu slēgta tīkla savienojumu), kas nodrošina vienmērīgu un stabilu datu pārraidi. Tīkla kameras izmanto tīklu, kas bāzējas un datortīkliem, kas darbībā atsāj riskus stabilai un vienmērīgai darbībai (aiztures, pakešdatu zudumi utt.).
Reālā laika videonovērošana (tiešsraides attēls)
Tīkla kameru tehnoloģija un aiztura balstās uz vides, kur ir pieļaujama 300 milisekunžu datu aiztura, kas darbojas datortīklu vidē.
Lai nu kā, taču HD-CVI un SDI standartiem nav latentuma (Definīcija: Laika intervāls datoru tīklā starp brīdi, kad stacija pieprasa piekļuvi datu pārraides kanālam, un brīdi, kad kanāls tiek nodots šīs stacijas rīcībā datu pārraidīšanai.) un tās nodrošina izcilu reāllaika attēlu.
Zemāk video variet aplūkot reāllaika video pārraidi, kur salīdzinātas HD-SDI kameras (uzmanība jāpievērš aizturām, kas ir IP kamerām).Video kompresija.
HD-CVI un HD-SDI, nodrošina video pārraidi bez kompresijas - nekompresēts spilgts video.
Patstāvība
IP kameras pēts savas būtības ir miniatūras datorsistēmas, kas var darboties patstāvīgi. Šajā gadījumā tām ir priekšrocība, ja ir nepieciešams tiešraides attēls internetā un ierakstiem nav būtiskas nozīmes vai tie nepieciešami īsam termiņam (tad var izmantot IP kameras ar iebūvētiem atmiņas karšu rakstītājiem.
Izmaksas
Cenu kategoriju ziņā, ja par pamatu ņemam attēlu FullHD izšķirtspējā (2.1MP, jeb 1020p), tad lielos vilcienos izmaksu hierarhija ir šāda:
  1. (lētākā) HDCVI
  2. HDSDI
  3. IP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklāma:

© 2007 SIA eMeM. www.VNS.lv pieejamo informāciju drīkst pārpublicēt, korekti norādot atsauci uz avotu.