Izvēlies kategoriju
Your Cart
Jau vairāk kā 10 gadus specializējamies videnovērošanas aprīkojuma pārdošanā un uzstādīšanā!
Piedāvājam risinājumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem
dažādiem mērķiem un dažādām situācijām, vai tas būtu autoserviss, privātmāja, klīnika, veikals, ražotne, ezers vai pagrabs meža vidū.
Video novērošanas komplekts.
Ir pieejami jau iepriekš sagatavoti videonovērošanas komplekti, kuros ir iekļauts viss nepieciešamais, lai to varētu uzstādīt, savienot un palaist darbībā.
+ jebkuru komplektā esošo preci ir iespējams mainīt pēc vajadzības!

Videonovērošanas kameras - mūsu specialitāte!

Cienītie apmeklētāji, esat nonākuši pareizajā vietā, ja meklējāt videonovērošanas iekārtas savam biznesam vai privātām vajadzībām. VNS.lv ir specializēts veikals, kas piedāvā iegādāties preces videonovērošanai sākot ar vadiņiem un savienojumiem līdz kamerām un video ieraksta iekārtām. Kā arī visu citu, kas var būt noderīgs vai nepieciešams, lai izveidotu, uzturētu un apkalpotu videonovērošanas sistēmu.

Piedāvājam gan gatavus risinājumus - kā videonovērošanas komplektus, gan arī labprāt konsultēsim un sagatavosim tieši Jūsu situācijai piemērotāko risinājumu! Iespējas neierobežo veikala katalogā pieejamo preču sortiments! Ja nepieciešams, kas specifiskāks, variet pārlūkot ražotāju katalogus vai, ja nav pārliecības, kas vajadzīgs, droši jautājiet!

Ja nepieciešams, nodrošinam arī iegādātās aparatūras uzstādīšanu un konfigurēšanu. Šajā jomā esam uzkrājuši pieredzi vairāk kā 15 gadu garumā, par to vairāk informācijas atradīsiet sadaļā par mums.

Gadījumā, ja Jums jau ir videonovērošanas aparatūra, kurai nepieciešama apkope, uzlabošana, paplašināšana vai neizdodas ar to tikt galā pašu spēkiem, labprāt palīdzēsim arī šajā jomā un savedīsim to vēlamajā kārtībā.


Bezmaksas piegāde ar omniva pakomātiem pirkumiem virs 350EUR
  • Paredzēts kabeļa pagarināšanas posmu vai bojātu posmu savienošanai.
  • Cana norādīta par 1 gab.

..
0.12€
Bez PVN:0.10€

Komplektā ietilpst:

..
235.95€
Bez PVN:195.00€

Elektriskais spriegums: 12v
Strāva: 1.5A
Darba vide: ārpus telpām
Pieslēgšanās vieta akumulatoram: nav
Izeju skaits: 1 izeja
DC spraudnis: 1,2mm

..
5.97€
Bez PVN:4.93€

Mikrofons ar savienojuma ligzdām:

DC female barošanai (2.1/5.5mm)

+ DC male barošanas padošanai tālāk

RCA female audio savienojumam

..
4.05€
Bez PVN:3.35€
Tehniskie dati par UPS iekārtu:UPS ERA PLUS 1600, 12V 11Ah akumulators, tam ir 1 fiksēts SCHUKO ieejas kabelis un 2 SCHUKO izejas, kas aizsargātas pret elektriskās strāvas zudumiem, pārspriegumiem un ..
181.91€
Bez PVN:150.34€
Tehniskie dati par UPS iekārtu:Nepārtrauktās barošanas avots UPS ERA PLUS 1200, 12V 9Ah akumulators, tam ir 1 fiksēts AK ieejas kabelis un 2 UNIVERSĀLĀS izejas, kas aizsargātas pret Black-Out, pārspri..
123.42€
Bez PVN:102.00€

Komplektā ietilpst:

..
307.16€
Bez PVN:253.85€
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.